Zimní vesnice

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

signováno vpravo dole
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 56,5 cm

Konec dražby: 28.01.2020 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč