40. Cesta mezi břízkami
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 66 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč