Cesta mezi břízkami

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 66 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 19:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč