5. Břízy na podzim
Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)
Signováno vlevo dole, na reversu výstavní razítko Galerie Goltzova tvrz. Certifikát pravosti přiložen, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 64 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč