5. Břízy na podzim

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

Signováno vlevo dole, na reversu výstavní razítko Galerie Goltzova tvrz. Certifikát pravosti přiložen, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 64 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:02 SELČ

Zbývá: 15d 7h 0m 36s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč