Březový háj

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 34 cm, výška: 29,5 cm, rámování: pošk. 43 x 42 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč