87. Chalupy za ploty

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

na reversu text o autorovi, signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 60 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:43 SELČ

Zbývá: 13d 17h 22m 18s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč