Průhled skrz stromy

Autor: Otakar Hůrka
(1889 Praha - 1966)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez, datace: 1921
Šířka: 31 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 45 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 05.10.2020 20:50 SELČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat