199. Schody Karlova mostu
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 24,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 30, 5 x 40,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč