Spoutaný herec v masce

Autor: Karel Demel
(1942 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, volný grafický list
Technika: lept, datace: 1997
Šířka: 20 cm, výška: 12 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč