Klečící

Autor: Karel Demel
(1942 Praha)

signováno a datováno vpravo dole v tisku, volný list
Technika: ofset, datace: 1997
Šířka: 8 cm, výška: 13 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč