Krása

Autor: Karel Demel
(1942 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1986
Šířka: 67 cm, výška: 53 cm, rámování: 72 x 83 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč