36. Objetí

Autor: Karel Demel
(1942 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, autorský tisk, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: lept, datace: 1980
Šířka: 49 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 58 x 61,5

Konec dražby: 12.08.2020 20:35 SELČ

Zbývá: 3d 22h 17m 19s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč