9. Orchestr

Autor: Karel Demel
(1942 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: lept, datace: 1970
Šířka: 34,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 45 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.04.2022 19:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč