Loďka

Autor: Zdeněk Frýz
(1969 Brno)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 28 cm, rámování: 34 x 3,8 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč