Cynie na žlutém pozadí

Autor: Marta Rožánková Drábková
(1882 Zbuzany - 1958 Olomouc)

Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu autorský štítek, autorská razítka
Technika: olej na sololitu
Šířka: 38 cm, výška: 48 cm, rámování: pošk. 62 x 52 cm

Konec dražby: 08.03.2021 22:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 400 Kč