Zdobená secesní váza

Autor: Emile Gallé
(1846 Nancy - 1904 Nancy, Francie)

Značena vpravo dole, opálové sklo, vstvené žluto-zeleně a fialově, leptáno, broušeno,
Datace: počátek 20. století
Šířka: 11 cm, výška: 14,5 cm, hloubka: 5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč