65. Váza
Autor: Emile Gallé
(1846 Nancy - 1904 Nancy, Francie)
signováno z boku
Výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč