Váza

Autor: Emile Gallé
(1846 Nancy - 1904 Nancy, Francie)

signováno z boku
Výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.06.2021 19:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč