Kytice ve váze

Autor: Jaroslav Riegel
(1893 Ústí nad Orlicí - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 80 x 55 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč