303. Dívky u pramene

Autor: Richard Brun
(1908 Plzeň - 1980 Brno)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: akvarel/pastel na kartonu
Šířka: 76 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 90 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 22:31 SEČ

Zbývá: 11d 17h 40m 51s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč