Květiny ve váze

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 03.05.2021 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč