12. Cesta v zimě

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na plátně, signováno vpravo dole, poškozený původní rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 77 x 104 cm

Konec dražby: 25.09.2017 18:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč