156. Vesnice na kopci

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na plátně, signováno vpravo dole, původní rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 62 x 52 cm

Konec dražby: 05.12.2017 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč