Loď v přístavu

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na kartonu, signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 71 cm

Konec dražby: 25.09.2017 18:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč