18. Na Kostelecku

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na kartonu, signováno vpravo dole, zezadu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 59 cm

Konec dražby: 25.09.2017 18:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč