28. Lesní cesta

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 37,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 53,5 x 60 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč