35. Květiny ve džbánu

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na plátně, signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: ne
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 13:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč