Letní krajina

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na kartonu, signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 29 cm, rámování: 40 x 55 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč