37. Kobylisy

Autor: Josef Holub
(1895 Domažlice - ?)

olej na kartonu, signováno vpravo dole, zezadu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 72 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč