20. Historický misník

Dvoudílný misník s květinovou dýhovanou marketerií, spodní část se dvěma zásuvkami, mosazné kování, klíč k dispozici.
Materiál: dřevo
Šířka: 115 cm, výška: 198 cm, hloubka: 25 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:12 SELČ

Zbývá: 22d 22h 41m 1s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč