Dáma s dítětem

Autor: Jean-August Teste
(1807 - 1886)

signováno a datováno vlevo dole, původní zlacený rám
Technika: olej na plátně, datace: 1851
Šířka: 45,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 63 x 71,5 cm

Konec dražby: 11.01.2021 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč