200. Pohled do krajiny
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1948
Šířka: 18,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 20 x 25 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč