200. Tři dívky
Autor: František Josef Kraus
(1904 Hodolany - 1976)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 68 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč