204. Žena s vědrem

Autor: František Josef Kraus
(1904 Hodolany - 1976)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 35,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 73,5 x 59
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.03.2023 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč