204. Žena s vědrem
Autor: František Josef Kraus
(1904 Hodolany - 1976)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 35,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 73,5 x 59
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč