246. Pohádka
Autor: František Josef Kraus
(1904 Hodolany - 1976)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm, rámování: 67 x 49 cm
Konec dražby: 08.03.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč