45. Mlhovina
Autor: Jan Dinga
(1952 Lány)
signováno a datováno uprostřed dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 41,5 x 31,5
Konec dražby: 07.06.2021 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč