229. Kytice
Autor: Marta Kloudová
(1930 Praha - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 63 cm, rámování: 72 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 23:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč