230. Tatry
Autor: Otakar Vystrčil
(1938 Košice)
Technika: akvarel
Šířka: 63 cm, výška: 42 cm, rámování: 58 x 79 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč