Návrh plastiky

Autor: Ladislav Pichl
(1923 Bechyně - 1995 ?)

signováno dole uprostřed, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 13,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 23,5 xm

Konec dražby: 07.06.2021 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč