V přírodě
Autor: Karel (Carl) Maria Thuma
(1870 Brno - 1925 Lednice)
přisouzeno autorovi, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 55,5 x 66,5
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 11.09.2023 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč