205. Dívka s panenkou
Autor: Karel (Carl) Maria Thuma
(1870 Brno - 1925 Lednice)
signováno a datováno vpravo nahoře, nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49,5 cm, výška: 62 cm, rámování: 71,5 x 58,5 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 14.06.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč