Romantická krajina

Autor: Oskar Heller
(1870 - 1938)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 86 x 116 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 03.05.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč