190. Kovotepec při práci
Autor: H. de Vries
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54 cm, výška: 65,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 23:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč