1. Akt - Velký formát
Autor: Ekke Olzberger
(1891 Terts, Itálie - 1963 Vídeň, Rakousko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1941
Šířka: 113 cm, výška: 115 cm, rámování: 131 x 130 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 28 000 Kč