Holubická rotunda

Autor: Karel Kinský
(1901 Turnov - 1969 Turnov)

Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 10 cm, výška: 11 cm, rámování: 28 x 25 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč