24. Konvolut 4ks zimní vesnice
Autor: Miroslav Lebeda
(1954 ? - ?)
různé velikosti od 12 x 18 cm do 22 x 28. 1 kus signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, materiál: karton
Konec dražby: 14.06.2021 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč