292. Cesta v zimě
Autor: Miroslav Lebeda
(1954 ? - ?)
signováno vlevo dole, na reversu autorské věnování, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1987
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 22,5 x 28,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč