96. Orba
Autor: Oldřich Kerhart
(1895 Poděbrady - 1947 Praha)
signováno vpravo dole tužkou a v tisku, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 36 cm, výška: 22 cm, rámování: 40 x 52 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč