Návrh plakátu Baťa

Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1924
Šířka: 54 cm, výška: 69 cm, rámování: 86 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč