Barevná louka - L Formát
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1963
Šířka: 95 cm, výška: 63 cm, rámování: 75,5 x 107
Konec dražby: 05.02.2024 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč