237. Léto na Vysočině
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
Rámováno, přisouzeno autorce
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm, rámování: 31 x 40 cm
Konec dražby: 09.05.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč