238. Chalupa
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1948
Šířka: 40 cm, výška: 32 cm, rámování: 40 x 48 cm
Konec dražby: 09.05.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč